• Strona główna
  • Szkolny doradca zawodowy może pomóc Ci w wielu różnych obszarach, zwłaszcza jeśli masz wątpliwości dotyczące Twojej przyszłej ścieżki kariery. Oto kilka sposobów, w jakich szkolny doradca zawodowy może Ci pomóc:
  • Uczniowie i rodzice
  • Listy
  • Koła zainteresowań

• ​​​​​​​​​​​​​​Koło makramowe "ZAPLĄTANI"

Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach makramy, w której uczą się sztuki wiązania sznurka bez użycia szydełek i drutów.

Makrama rozwija kreatywność u dzieci, wyobraźnię, logiczne myślenie. Dzieci chętnie uczestniczą w cotygodniowych zajęciach, które odbywają się w piątek od godziny 14:25.

• Koło wolontariatu "Dobre Duszki"

• W naszej szkole działa koło wolontariatu "Dobre Duszki". Uczniowie, którzy zostali wolontariuszami organizują wiele akcji charytatywnych, społecznych, które promują pomoc osobom starszym, niepełnosprawnym, chorym dzieciom oraz zwierzętom.