• "Tańcowała igła z nitką"

Innowacją prowadzoną na świetlicy jest projekt o tytule „Tańcowała igła z nitką”, który oparty jest na działaniu praktycznym skupiającym się na nauce szycia ręcznego. Za pomocą tej formy pożytkowania czasu wolnego pragniemy zaktywizować dzieci do podejmowania nowych wyzwań oraz doskonalenia posiadanych już sprawności. Pierwsze spotkanie miało na celu zaznajominie dzieci z kwestią bezpieczeństwa podczas posługiwania się igłą oraz naukę nawlekania nitki na igłę. Dzieci z mniejszą wprawą miały do dyspozycji bezpieczne igły plastikowe.
          A oto wytwory niektórych dzieł, wśród których widać już nasze przygotowanie to kiermaszu kiermaszu bożonarodzeniowego.