• 60-lecie Szkoły Podstawowej nr 17 im. Polskich Noblistów w Jaworznie

• „60 lat w życiu człowieka to niemal całe życie. 60 lat w życiu szkoły to młodość wielu pokoleń.” 22 kwietnia 2023 roku obchodziliśmy 60-lecie naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: władze miasta Jaworzna, przedstawiciele związków zawodowych, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, którzy już opuścili nasze mury oraz absolwenci. Uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele atrakcyjnych występów i prezentacji.

• Piknik „Stale razem”

• Pod takim hasłem odbył się w tym roku festyn rodzinny zorganizowany przez społeczność szkolną. Impreza rozpoczęła się od występów uczniów oraz przedszkolaków, którzy prezentowali swoje pasje oraz talenty. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchańce, konkursy oraz konkurencje sportowe. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, popcornu, waty cukrowej i ciast upieczonych przez rodziców. Uśmiechnięte buzie naszych uczniów, przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany.