• Aktywna klasa

• Nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w programie miejskim "Aktywna Klasa"

Projekt klasy 5a skutecznie zrealizował główny cel - skoncentrowanie się na organizacji przerw jako czasu odpoczynku od intensywnego wysiłku intelektualnego. Działania, takie jak: projekty artystyczne czy taniec, nie tylko spełniły to zadanie, lecz także zaowocowały rozwinięciem umiejętności społecznych i fizycznych uczniów. Wprowadzenie aktywności fizycznych, multimedialnych narzędzi edukacyjnych i wyścigów robotów Photon stanowiło efektywną strategię w osiągnięciu założonego celu, tworząc równowagę między wysiłkiem a relaksem w szkolnym harmonogramie.rojekt klasy 5a skutecznie zrealizował główny cel - skoncentrowanie się na organizacji przerw jako czasu odpoczynku od intensywnego wysiłku intelektualnego. Działania, takie jak: projekty artystyczne czy taniec, nie tylko spełniły to zadanie, lecz także zaowocowały rozwinięciem umiejętności społecznych i fizycznych uczniów. Wprowadzenie aktywności fizycznych, multimedialnych narzędzi edukacyjnych i wyścigów robotów Photon stanowiło efektywną strategię w osiągnięciu założonego celu, tworząc równowagę między wysiłkiem a relaksem w szkolnym harmonogramie.

• CERTYFIKAT "SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ"

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ jako potwierdzenie rozwijania nauczania i uczenia się poprzez stosowanie w pracyz uczniami i uczennicami celu, kryteriów sukcesu oraz informacji zwrotnej w latach 2022-2024.