• Strona główna
  • Szkolny doradca zawodowy może pomóc Ci w wielu różnych obszarach, zwłaszcza jeśli masz wątpliwości dotyczące Twojej przyszłej ścieżki kariery. Oto kilka sposobów, w jakich szkolny doradca zawodowy może Ci pomóc:
          • Warsztaty profilaktyczne

• Dzisiaj w naszej szkole w klasach siódmych przeprowadzono warsztaty profilaktyczne w ramach Akcji "Nowe narkotyki - nowe zagrożenie". Zajęcia miały charakter aktywnie angażującą młodzież i prowadziły do wyciągania samodzielnych wniosków. Poszerzenie świadomości na temat wpływu i funkcji substancji psychoaktywnych chroni młodzież przed podejmowaniem niebezpiecznych decyzji.

Zajęcia odbyły sie w ramach współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Jaworznie.

• Aktywna klasa

• Nasza szkoła aktywnie uczestniczyła w programie miejskim "Aktywna Klasa"

Projekt klasy 5a skutecznie zrealizował główny cel - skoncentrowanie się na organizacji przerw jako czasu odpoczynku od intensywnego wysiłku intelektualnego. Działania, takie jak: projekty artystyczne czy taniec, nie tylko spełniły to zadanie, lecz także zaowocowały rozwinięciem umiejętności społecznych i fizycznych uczniów. Wprowadzenie aktywności fizycznych, multimedialnych narzędzi edukacyjnych i wyścigów robotów Photon stanowiło efektywną strategię w osiągnięciu założonego celu, tworząc równowagę między wysiłkiem a relaksem w szkolnym harmonogramie.rojekt klasy 5a skutecznie zrealizował główny cel - skoncentrowanie się na organizacji przerw jako czasu odpoczynku od intensywnego wysiłku intelektualnego. Działania, takie jak: projekty artystyczne czy taniec, nie tylko spełniły to zadanie, lecz także zaowocowały rozwinięciem umiejętności społecznych i fizycznych uczniów. Wprowadzenie aktywności fizycznych, multimedialnych narzędzi edukacyjnych i wyścigów robotów Photon stanowiło efektywną strategię w osiągnięciu założonego celu, tworząc równowagę między wysiłkiem a relaksem w szkolnym harmonogramie.

• CERTYFIKAT "SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ"

• Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ jako potwierdzenie rozwijania nauczania i uczenia się poprzez stosowanie w pracyz uczniami i uczennicami celu, kryteriów sukcesu oraz informacji zwrotnej w latach 2022-2024.

• Wyniki konkursu "Maska karnawałowa"

• Miło nam poinformować, że konkurs „Maska karnawałowa” został rozstrzygnięty!

I miejsce Milena Ł. Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworznie,

II miejsce Piotr M. Szkoła Podstawowa nr 3 w Jaworznie,

III miejsce Hanna W. Szkoła Podstawowa nr 20 w Jaworznie,

Wyróżnienie Oliwia S. ZSO Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaworznie.

Gratulujemy zwycięzcom i dziekujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Nagrody wraz z dyplomami będą gotowe do odbioru od 25.01.2024 r. w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 17 w Jaworznie.

Katarzyna Wilkosz-Grześkowiak

Anna Jamróz-Maślanka

• 60-lecie Szkoły Podstawowej nr 17 im. Polskich Noblistów w Jaworznie

• „60 lat w życiu człowieka to niemal całe życie. 60 lat w życiu szkoły to młodość wielu pokoleń.” 22 kwietnia 2023 roku obchodziliśmy 60-lecie naszej szkoły. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: władze miasta Jaworzna, przedstawiciele związków zawodowych, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, którzy już opuścili nasze mury oraz absolwenci. Uczniowie i nauczyciele przygotowali wiele atrakcyjnych występów i prezentacji.

• Piknik „Stale razem”

• Pod takim hasłem odbył się w tym roku festyn rodzinny zorganizowany przez społeczność szkolną. Impreza rozpoczęła się od występów uczniów oraz przedszkolaków, którzy prezentowali swoje pasje oraz talenty. Na piknik przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchańce, konkursy oraz konkurencje sportowe. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, popcornu, waty cukrowej i ciast upieczonych przez rodziców. Uśmiechnięte buzie naszych uczniów, przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany.

• Konta użytkowników

• For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.