24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Nie zabrakło wzruszeń i emocji. Przedszkolaki w obecności Pani Dyrektor Anny Wojkowskiej , Pani Wicedyrektor Beaty Wrony oraz Rodziców przedstawiły program artystyczny, prezentując w nim swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Po części artystycznej Pani Dyrektor pożegnała wychowanków, wręczając im dyplomy ukończenia przedszkola oraz życząc wielu sukcesów w szkole. Przekazała również podziękowania dla rodziców za owocną współpracę.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za życzliwość, wsparcie oraz zaangażowanie w życie przedszkola.
Dzieciom życzymy cudownych wakacji, pełnych zabawy, słońca i niezapomnianych chwil. A kiedy nadejdzie czas, abyście z radością i uśmiechem wkroczyli w nowy etap Waszego życia - w świat szkolnych przygód !





